ریموو تاتو ابرو و خط چشم در اصفهان
جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

09134243043

ریموو تاتو ابرو و خط چشم در اصفهان

ریموو تاتو ابرو و چشم با مواد و بدون لیزر 

در مرکز آرایش دائم نسترن مویدی

خیلی از افراد بعد از انجام تاتو از فرم ابرو یا خط چشم خود راضی نیستند و یا به هر دلیل دیگری می خواهند تاتو خود را ریموو کنند ریموو با دستگاه لیزر ببه دلیل گران بودن برای همه افراد مناسب نیست اما در مزکط آرایش دائم نسترن مویدی کار ریموو تاتو ابرو یا چشن با مواد انجام می شود.از مزایای انجام ریموو در این مرکز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از بهترین مواد ریموو
 • انجام ریموو تاتو چشم یا ابرو توسط متخصصین
 • بدون آسیب به پوست و ایجاد جای زخم
 • گرفتن نتیجه در جلسات کم تر

گواهینامه ها

گواهینامه ها

ریموو تاتو ابرو و خط چشم در اصفهان

ریموو تاتو ابرو و خط چشم در اصفهان

آیا به حذف تاتو فکر می کنید؟ می توانید از بهترین روش ها برای ریموو تاتو ابرو و چشم استفاده کنید. برای ریموو تاتو چشم در اصفهان، چندین تکنیک وجود دارد که می تواند همراه با نتایج متفاوتی باشد.پاک کردن یا ریموو تاتو(آرایش دائم)، برای زمانیکه از نوع تاتو رضایت نداشته باشید، بسیار اتفاق می افتد.

دو روش برای ریمو کردن تاتو در میکروپیگمنیتشن یا آرایش دائم وجود دارد:

 • ریموو تاتو با محلول ریموور
 • پاک کردن تاتو با لیزر و دستگاه
در ادامه این مطلب می خوانید:

آیا ریموو و پاک کردن تاتو ها قدیمی چشم و ابرو امکان پذیر است؟

همان گونه که اشاره شد، یکی از روش های ریموو و یا پاک کردن تاتوها قدیمی، استفاده از محلول های ریموور می باشد. پاک کردن تاتو ابرو و چشم امروزه بسیار رایج شده است. برخی از افراد به دلیل عدم انتخاب صحیح فرم تتو یا خسته شدن از مدل آن؛ اقدام به پاك كردن تاتو ابرو یا چشم می‌کنند. پاک کردن تاتو ابرو با محلول ریموور از سایر تاتوها رایج‌تر، سریع‌تر و راحت‌تر است.

این را باید افزود که برخی از رنگ‌ ها تاتو در برابر روش های ریموو تاتو مقاومت می‌کنند. ضمن آن که برخی از رنگدانه ‌ها خیلی عمیق هستند و به تعداد جلسات بیشتری برای انجام ریموو نیاز دارند.

در هنگام انجام ریموو تاتو چشم در اصفهان، خواهید دید که برخی از رنگ ها ممکن است راحت تر از رنگ ها دیگر حذف شوند.در خصوص ریموو تاتو ابرو یا چشم خود می توانید به مرکز نسترن مویدی مراجعه کنید.

ریموو تاتو ابرو در اصفهان

روش ها مختلف ریموو تاتو ابرو و چشم

تاتوی ابرو و چشم مدت زمان زیادی است که مورد استفاده قرار گرفته است. تاتوها دائمی که از جوهر استفاده می کردند و انواع آرایشی که نیمه دائمی هستند و به جای آن از رنگدانه استفاده می کنند. ممکن است بخواهید تاتوی قدیمی ابروها و یا خط چشم را بردارید یا مدل تتو ابروها و چشم خود را تغییر دهید. در این جا لیست موفق‌ترین تکنیک ‌های ریموو تاتو ابرو در اصفهان را آورده ایم.

 • طریقه پاک کردن تاتو ابرو و چشم با محلول های ریموور

این روشی است که با استفاده از محلول نمکی، با ابزار دستی یا ماشینی زیر پوست قرار می گیرد. بدین ترتیب، می تواند رنگدانه را بیرون بکشد. این مانند یک میکروبلیدینگ معکوس است که به روشی مشابه انجام می شود.محلول نمکی، مخلوطی از نمک و آب و سایر مواد است که به رنگدانه می رسد و آن را به سطح می آورد. سپس، پوسته هایی روی پوست ایجاد می ‌شود و رنگدانه را با خود خارج کرده و می ریزد. در این روش، برای ریموو تاتو ابرو در اصفهان، عمل می شود.

این روش به سه تا ده جلسه درمان نیاز دارد. بستگی به میزان اشباع شدن تاتو ابرو، رنگدانه ها، نوع پوست، جلسات درمانی از سوی متخصص مشخص خواهد شد. بین جلسات حذف نمک باید حدود 8 هفته صبر کنید. زیرا برای ادامه ریموو تاتو چشم در اصفهان، پوست باید کاملاً ترمیم شود.

 • ریموو تاتو ابرو و ریموو تاتو چشم با لیزر

روش لیزر، برای از بین بردن تاتوها، مورد استفاده قرار می گیرد که برای تاتوها و آرایش موقت یا دائمی موثر است. این روش، پرتو نور ذرات رنگدانه را می شکند و جذب بدن شما می شود. اما باید در نظر داشت که مدت زمان ریموو تاتو چشم در اصفهان، بستگی به عوامل مختلفی دارد.

این عوامل شامل میزان اشباع خالکوبی، رنگدانه ها استفاده شده و همچنین نوع پوست شما می شود. به طور متوسط، 3 تا 10 جلسه مورد نیاز است،  ضمن آن که شما باید بین هر جلسه 6 تا 8 هفته صبر کنید تا پوست بهبود یابد تا بتوانید به پاک کردن تاتو ابرو خود با لیزر ادامه دهید.

طریقه ریموو تاتو با لیزر

به طور کلی، فرآیندی که در طی یک جلسه برای پاک کردن تاتو با استفاده از لیزرها اتفاق می افتد، به شرح ذیل است:

محافظ چشم، بر روی صورت قرار داده می شوند. سپس واکنش پوست به لیزر برای تعیین موثرترین انرژی برای درمان آزمایش می شود. خود درمان شامل قرار دادن یک قطعه روی سطح پوست و فعال کردن نور لیزر است. همانطور که بسیاری از افراد هنگام ریموو تاتو ابرو آن را توصیف می کنند، هر پالس مانند یک پاشیده شدن چربی یا کوبیدن یک نوار لاستیکی روی پوست است. در پاک کردن تاتوها کوچک تر، به پالس ها کمتری نیاز است. در حالی که تاتوها بزرگ تر به تعداد بیشتری برای حذف، احتیاج دارند. در هر صورت، تاتو نیاز به چندین جلسه برای پاکسازی نیاز خواهد داشت که به تدریج سبک تر می شود.

ریموو تاتو

 

مزایای ریموو تاتو با مواد ریموور نسبت به لیزر

 • پاک کردن تاتو با لیزر بسیار گران است در یک جلسه بطور کار پاک نمی‌شود.
 • در مورد عوارض سوء ناشی از ورود و رسوب رنگدانه‌های خرد شده در غدد لنفاوی مطالعه جدی انجام نشده است و بسیاری از افراد از بابت عوارض جانبی همچون ایجاد سرطان غدد لنفاوی دچار ترس و نگرانی هستند. بخصوص در افرادی که دچار بیماری‌های سیستم ایمنی هستند و یا به دلایل مختلف تحت نظر پزشک هستند نمی‌توانند در این مورد ریسک کنند!
 • خود اشعه لیزر می‌تواند منجر به عوارض ناخوشایند در دراز مدت شود.
 • لیزر قادر نیست تمامی رنگدانه‌ها خرد و پاک کند. به عنوان مثال، رنگ سفید با لیزر پاک نمی‌شود چون لیزر قدرت شکستن اکسید تیتانیوم موجود در رنگ سفید را ندارد. رنگ‌های بژ و رنگ‌های اسکین با لیزر تیره و کدر می‌شوند و به هیچ وجه پاک نمی‌شوند.
 • احتمال بر جای ماندن اسکار پوستی بعد از لیزر بسیار محتمل است و نیاز به مراقبت و استفاده از ترمیم‌کننده‌های قوی دارد.
جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

عوارض پاک کردن تاتو چشم

می توانید به یک متخصص معتبر مراجعه کنید تا حداقل عوارض جانبی برای پاک کردن تاتو را داشته باشید. با این حال، شما باید عوامل زیر را در نظر بگیرید:

 • محل حذف خالکوبی ممکن است عفونی شود.

احتمال کمی وجود دارد که ریموو تاتو بتواند یک اسکار دائمی به جای بگذارد. اما در برخی موارد، سه تا شش ماه پس از انجام عمل مشخص شده است.

 • درجاتی از تغییر رنگ پوست ممکن است.

پوست تحت ریموو تاتو ابرو ممکن است رنگ پریده تر از پوست اطراف (هیپوپیگمانتاسیون) یا تیره تر از پوست اطراف (هیپرپیگمانتاسیون) باشد. هرگز نباید سعی کنید تاتو را خودتان پاک کنید یا از هر نوع درمان خانگی برای پاک کردن آن استفاده کنید. در بهترین حالت، آن ها بی اثر خواهند بود. ضمن آن که ممکن است این روش ها خودسرانه، برای سلامتی شما خطرناک باشند.

ریموو تاتو ابرو در اصفهان و در مرکز نسترن مویدی، می تواند ایمن تر از درمان ها خانگی باشد.زیرا در این مرکز تمامی خدمات میکروبلیدینگ در اصفهان با جدیدترین متد ها و درست ترین آن ها انجام می شود. یک متخصص پوست آموزش دیده بهتر می تواند سلامت کلی شما را در نظر بگیرد و با مسئولیت بیشتری شما را در مورد ایمن ترین برنامه ریموو تاتو چشم در اصفهان راهنمایی کند.

عوارض پاک کردن تاتو ابرو

از آن جایی که هر روش تاتو منحصر به فرد است، تکنیک ها پاک کردن باید متناسب با هر مورد خاص طراحی شوند. در گذشته، تاتوها را با روش‌ها مختلفی پاک می کردند، اما در بسیاری از موارد، جای زخم ‌ها از خود تاتو ناخوشایندتر بود و در بعضی موارد پاک کردن های غیر اصولی موجب ایجاد اسکار و زخم های عمیق شده و عواقبی را در پیش خواهد داشت به همین دلیل مراجعه به مرکز معتبر و مطمئن می تواند خیال شما را از بابت به وجود نیامدن این گونه مشکلات راحت کند.

ریموو تاتو ابرو در اصفهان

بهترین مرکز ریموو ابرو و چشم در اصفهان

برای پاک کردن تاتو، باید مطمئن شوید که یک متخصص پوست یا مرکز جراحی زیبایی معتبر پیدا کرده اید تا از درمان و مراقبت مناسب، اطمینان حاصل کنید. افرادی که به خوبی آموزش میکروبلیدینگ در اصفهان را گذرانده اند، می توانند بهترین عملکرد را نیز در مراحل پاک کردن تاتو داشته باشند.

یکی از معتبرترین مراکز ،مرکز خدمات زیبایی نسترن مویدی است بهترین میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان و ریموو تاتو ابرو و چشم در اصفهان را در این مرکز می توانید تجربه کنید.لازم به ذکر است که متخصصین متعهد و با تجربه در مرکز نسترن مویدی، بسته به اندازه و رنگ خالکوبی شما، تعداد جلسات لازم برای ریموو تاتو ابرو و چشم متفاوتی را تنظیم می کنند. تاتو شما ممکن است در دو تا چهار بار ویزیت پاک شود، هرچند ممکن است جلسات بیشتری لازم باشد.

شما باید یک جلسه مشاوره را با این مرکز برنامه ریزی کنید، در این مدت یک متخصص آموزش دیده، وضعیت شخصی شما را ارزیابی کرده و در مورد این روند به شما توصیه هایی می کند. درمان با لیزر یا دیگر روش ها مناسب برای پاک کردن تاتو، از هر فرد به فرد دیگر، متناسب به سن، اندازه و نوع تاتو متفاوت است. رنگ پوست و همچنین عمقی که رنگدانه تاتو تا آن امتداد پیدا می کند نیز بر تکنیک پاک کردن تأثیر می گذارد. از همین روست که انتخاب یک مرکز معتبر و شناخته شده، می تواند در کسب نتیجه ای عالی در ریموو تاتو ابرو داشته باشد.

مراحل پاک کردن تاتو ابرو با ریموور در مرکز زیبایی نسترن مویدی

 1. پیش از شروع کار،  ابتدا ابروها از هر نوع مواد آرایشی و کرم پاک می شود.
 2. پس از پاکسازی کامل، با استفاده از پنبه مواد بی‌حسی را روی ناحیه زده، و مهلت داده می شود تا مراجعه‌کننده به بی‌حسی کامل برسد.
 3. وقتی محل مورد نظر بی حس شد، متخصص پاك كردن تاتو پوست ناحیه را توسط سوزن مناسب به عمق 1.5 میلی‌متر به شکل ضربه‌ای خراش می‌دهد.
 4. سپس با استفاده از یک گوش پاک‌کن مواد ریموو ابرو را روی محل مورد نظر میمالد و بعد از گذشت زمان کافی، پوست را تمیز می‌کند.
 5. در مرحله بعد، متخصص عمق سوزن را با توجه به نیاز کم کرده و دوباره مواد ریموو را روی پوست قرار می دهد حال سوزن را به شکل چرخشی روی آن حرکت می‌دهد. بعد از 5 دقیقه مواد را از روی پوست تمیز می‌کند.
 6. در آخر، با سوزن به عمق کمتر از قبل خون های اضافی را خارج کرده و مرحله قبل را دوباره تکرار می‌کند.

به این مورد توجه داشته باشید که در صورتی که متخصص شما باتجربه باشد، هیچگونه آسیبی به بافت پوست شما وارد نخواهد شد .

در نظر داشته باشید که بعد از انجام ریموو تاتو نکات بهداشتی و مراقبتی لازم را انجام داده تا پوست سریع تر ترمیم شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *