آموزش-میکروبلیدینگ-در-اصفهان

آیا دوست دارید در صنعت میکروبلیدینگ مشغول به کار شوید؟ پس باید برنامه ها آموزشی مناسب و تخصصی را پیدا کنید. این حرفه از محبوب ترین گرایش ها صنعت زیبایی در سال ها اخیر است. اگرچه یادگیری میکروبلیدینگ هیجان انگیز به نظر می رسد، اما چندان ساده نیست. فراموش نکنید که شما مسئولیت ظاهر افراد را بر عهده داشته و می بایست به ابروها آن ها شکل دهید. شما به طور حتم انتظار دارید که بهترین آموزش را در ازای هزینه ها مربوطه، دریافت کنید. یافتن یک آموزشگاه خوب، چالش بزرگی می باشد. اما خبر خوب این است که مرکز نسترن مویدی بهترین میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان را برای شما فراهم کرده است. برای آشنایی بیشتر با ویژگی ها یک مرکز آموزشی حرفه ای با این مطلب همراه باشید. 

ویژگی ها بهترین آموزش میکروبلیدینگ

با توجه به مراکز آموزشی بسیار، یافتن آموزش خوب چالش برانگیز است. شما علاوه بر تکنیک ها درست، نیاز دارید تا در مورد ارتباط با مشتریان و مشکلات احتمالی آموزش ببینید. یادگیری تمام موارد مربوط به این حرفه و نیازها منحصر به فرد مشتریان به زمان نیاز دارد. اگر تازه با میکروبلیدینگ آشنا شده اید، احتمالا با این سوال مواجه هستید: از دوره آموزشی میکروبلیدینگ چه انتظاری باید داشته باشیم؟ اگرچه مراکز آموزشی مختلف، برنامه ها متفاوتی را ارائه می دهند، اما به طور کلی یک مرکز باکیفیت باید موارد زیر را در دوره های آموزش میکروبلیدینگ ابرو خود پوشش دهد:

 • تکنیک ها، نکات و ترفندها اولیه تا پیشرفته
 • آموزش حضوری توسط متخصصان باتجربه
 • نحوه استفاده صحیح و حرفه ای از ابزارها و محصولات
 • بهترین شیوه ها ضدعفونی کردن، استریل کردن و ایجاد شرایط کاری ایمن
 • انواع طرح ها ابرو و نحوه پیشنهاد سبک ها مناسب به مشتریان
 • آموزش تئوری رنگ و چگونگی انتخاب رنگدانه صحیح
 • دستورالعمل ها قانونی مربوط به صنعت زیبایی
 • شناسایی نوع، بافت و تن رنگی پوست و همچنین ارائه تکنیک ها بهینه شده برای هر نوع پوست

آموزش-میکرو-بلیدینگ

مرکز نسترن مویدی با آموزش بهترین و به روزترین تکنیک ها در زمینه آموزش میکروبلیدینگ در اصفهان شما را در راستا تبدیل شدن به هنرمندی متخصص یاری می کند.

بهترین مرکز آموزش میکروبلیدینگ در اصفهان

چنانچه می خواهید از مناسب بودن برنامه و مرکز آموزشی مطمئن شوید،قبل از انتخاب بهترین مرکز آموزش میکروبلیدینگ در اصفهان باید این سوالات را بپرسید:

 1. مربی میکروبلیدینگ مرکز، چقدر سابقه فعالیت دارد و چندین مورد میکروبلیدینگ را انجام داده است؟

به طور متوسط مربی مسئول آموزش شما باید حداقل پنج سال تجربه کار تمام وقت در این زمینه را داشته باشد. اگر آموزشگاه اطلاعات مربوط به سابقه کار مربیان را در اختیار شما نمی گذارد، بهتر است به سراغ مرکز دیگری بروید. تجربه فاکتوری بسیار مهم است. هر چه مربی کارآزموده تر باشد، شما را برای مواجه با مشکلاتی که ممکن است تجربه کنید، بهتر آماده می کند. یک هنرمند با تجربه زیاد شما را با موانع مختلفی که حین انجام کار بروز می یابند، آشنا می سازد.

 1. استاندارد نفرات کلاس چقدر است؟ مربیان تدریس چند هنرجو را بر عهده دارند؟

به طور حتم هر چه تعداد نفرات کمتر باشد، صمیمیت افزایش می یابد. همچنین هنرجویان شانس بیشتری برای پرسیدن سوالات خود خواهند داشت. زیرا با تعداد کمتر نفرات، تمرکز مربی روی هر فرد بیشتر شده و نظارت بهتری بر کار آن ها صورت می گیرد. از دیگر سو هر چه تعداد شرکت کنندگان بیشتر باشد، این امتیازات نیز کمتر می شوند. برای بخش تئوری حضور پنج هنرجو ایده آل است. اما برای اجرای تکنیک ها روی مدل و بخش عملی آموزش، بهتر است هر مربی تنها روی یک فرد نظارت کند. بدین ترتیب قادر خواهد بود تمامی حرکات هنرجو در میکروبلیدینگ ابرو را هدایت و کنترل نماید. 

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

 1. تمرین چند روز باید طول بکشد؟

این مسئله به آموزشگاه بستگی دارد. بنابراین در هر مرکز ممکن است طول دوره متغیر باشد. همچنین به سبب دسته بندی دوره ها آموزشی، برای سطح مبتدی و پیشرفته برنامه ها متفاوتی ارائه می شود، پس طول دوره ثابتی را نمی توان انتظار داشت. به طور کلی دوره مبتدی حداکثر تا یک هفته طول می کشد. برخی مراکز در برنامه ها خود، دوره ها فشرده را نیز قرار می دهند. برای پایان آموزش خود عجله نداشته باشید. بالطبع هرچه زمان بیشتری را براي یادگیری بگذرانید، مهارت بیشتری نیز کسب می کنید.

 1. آیا امکان تمرین بر روی مدل ها زنده وجود دارد؟

برای شما ضروری است که انواع پوست را لمس کرده و بر روی آن ها کار کنید. اگر مربی به شما اجازه استفاده از مدل را نمی دهد، این یک نکته منفی بوده و بهتر است مربی یا آموزشگاه خود را عوض کنید. در صورتی که تکنیک ها را بر روی افراد تمرین نکنید، هیچ پیشرفتی نخواهید کرد. بهترین راه برای حرفه ای شدن در این زمینه، برخورداری از نظارت منظم و بازخورد سازنده از سو فردی متخصص می باشد. شما با تکرار و تمرین اشتباه، نمی توانید موفق گردید. بنابراین نیاز دارید حین انجام کار بر روی مدل زنده، توسط مربی راهنمایی شوید.

 1. آیا دوره به آموزش دستورالعمل ها خونی نیز می پردازد؟

از آن جایی که در این حرفه با خون و پوست در تماس هستید، باید نحوه کنترل و مقابله با آلودگی ها ابزار را یاد بگیرید. یادگیری دستورالعمل ها بهداشت خونی برای سلامت مشتریان و کارکنان ضرورت دارد. این مبحث مهم می بایست توسط مرکز به شما آموزش داده شود. لازم است مربی حین آموزش، همواره در راستا استریل کردن ابزارها عمل کرده و آن را به شاگردان یاد دهد. همچنین مربی باید منابعی را برای مطالعه در منزل به شما معرفی کند تا بتوانید دانش خود را در این زمینه افزایش دهید.

میکرو-ابرو

 1. نظر هنرجویان پیشین مرکز در مورد خدمات مجموعه چیست؟

پیش از تصمیم گیری در مورد مرکز آموزشی، حتما نظرات هنرجویان پیشین آن ها در زمینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو را جویا شوید. اگر بتوانید با این افراد ارتباط برقرار کنید، اطلاعات بسیار خوبی را در مورد مربی و مجموعه به دست خواهید آورد. مربیان و مرکز باید تماس شما با هنرجویان را تسهیل کرده و این ارتباط را برقرار سازند. مجموعه ای که به خدمات خود اطمینان داشته باشد، از این امر استقبال خواهد کرد. همچنین نمونه کارها شاگردان قبلی را بررسی کنید. نمونه کارها آن ها حاکی از کیفیت تکنیک ها آموزشی و میزان توجه مربی است. رضایت افرادی که پیش تر به مجموعه مدنظر شما مراجعه کرده اند، می تواند نگرانی ها شما را برطرف کند. به این ترتیب از نحوه آموزش و چگونگی پیشرفت خودتان نیز تا حدودی مطلع می گردید. 

 1. چگونه از انتخاب خود اطمینان حاصل کنیم؟

برای این که بدانید مربی و مجموعه به اندازه کافی قابل اعتماد هستند، با آن ها تماس بگیرید. مرکزی که به خوبی سازماندهی شده باشد، در پاسخگویی به سوالات شما تعلل نخواهد کرد. اگر نمی توانید اطلاعاتی از دوره به دست آورید و پاسخ سوالات خود را بیابید، مرکز مربوطه را کنار بگذارید. اگر آن ها برای جوابدهی به سوالات شما وقت نمی گذارند، احتمال این که حین دوره نیز پشتیبانی لازم را ارائه دهند، بسیار کم است. مربی نیز می بایست همواره اطلاعات مورد نیاز در آموزش میکروبلیدینگ ابرو را در اختیارتان بگذارد. برای کسب نتیجه دلخواه، در راستا یافتن یک مرکز خوب و مربیان حرفه ای وقت و هزینه بیشتری سرمایه گذاری کنید. ضروری است که پول خود را صرف آموزش مناسب کرده و مهارت ها لازم را به دست آورید.

دریافت مدرک بین المللی میکروبلیدینگ

رشته شغلی میکروبلیدینگ به سرعت در حال رشد است. به عنوان یک تکنسین شما مسئول برنامه خود هستید و حقوق عالی دریافت خواهید کرد. میانگین دستمزد سالانه شاغلان این زمینه، رقم قابل توجهی را شامل می شود. با توجه به فراگیری این تکنیک و افزایش متقاضیان میکروبلیدینگ، یادگیری این حرفه و دریافت مدرک معتبر برای آن بسیار سودمند است. آیا تصمیم گرفته اید تکنسین میکروبلیدینگ باشید؟ اولین قدم، ثبت نام در دوره ها آموزش میکروبلیدینگ ابرو معتبر می باشد.یکی از معتبرترین مراکز آموزش میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان ،مرکز آرایش دائم نسترن مویدی است.

شیدینگ-چشم

دو نهاد گواهی برای میکروبلیدینگ در جهان عبارتند از: انجمن متخصصان پیگمنت و آکادمی میکروپیگمنتیشن آمریکا. این دو مرجع مسئول صدور گواهینامه ها میکروبلیدینگ در کشورها انگلیسی زبان هستند. در ایران به دنبال مراکزی بگردید که شما را برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای آماده می کنند. البته شرکت در آزمون فنی و حرفه ای در پایان دوره بر عهده خود هنرجو است. برخی مراکز مدرک بین المللی نیز ارائه می دهند.

بهترین دستگاه برای یادگیری میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ با تتو تفاوت دارد. در تتو از ماشین آلات ویژه ای استفاده می شود که به بخش ها عمیق تری از پوست نفوذ می کنند. میکروبلیدینگ تکنیکی نیمه دائم محسوب شده و بر روی لایه ها سطحی پوست اعمال می شود. استفاده از ابزار دستی میکروبلیدینگ مزایا بسیاری دارد. ضربه ها ظریف این ابزار، نتایج طبیعی تری را نسبت به ماشین ها PMU ایجاد می کند. همچنین هزینه کمتری داشته و کار با آن آسان تر است. وزن سبک و ضربات قابل تنظیم ابزار، تجربه عالی را برای هنرمندان رقم می زند. شما به کمک این وسیله می توانید طول ضربه را تغییر داده و سبک ها و تکنیک ها مختلف را امتحان کنید. بدین ترتیب قادر هستید نتایج را برای یک مشتری خاص سفارشی سازی نمایید. استفاده موثر از چنین ابزارهایی مستلزم آموزش تخصصی می باشد. با اطلاع از قیمت میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان و همچنین با سرمایه گذاری در یادگیری آموزش میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان می توانید به اهداف خود دست یابید. 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *