میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان
جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

09134243043

انجام میکروبلیدینگ ابرو با باکیفیت ترین مواد 

در مرکز آرایش دائم نسترن مویدی

امروزه انجام میکروبلیدینگ ابرو یکی از پرطرفدارترین راه ها برای اصلاح فرم ابرو و زیبایی بخشیدن به آن است.اما اگر این کار نزد یک متخصص انجام نشود باعث ایجاد زحم و فرو رفتگی و خونریزی می شود پس بهتر است برای انجام میکروبلیدینگ ابرو به یک متخصص مراجعه نمایید.

 • استفاده از بهترین مواد 
 • انجام میکروبلیدینگ توسط متخصصین
 • قرینه سازی و اصلاح فرم ابرو
 • طراحی ابرو با توجه به فرم صورت و نظر مراجعه کننده

گواهینامه ها

گواهینامه ها

میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان

میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان

حتما تا به حال در هنگام گشت و گذار در میان پست ها اکسپلور اینستاگرام در سیاهچاله ای از انواع مدل ابروها میکروبلیدینگ فرو نرفته اید، رک بگویم، شما را تحسین میکنم، چرا که شما ابروانی زیبا و پرپشت دارید. اما اگر ، ابروها شما نیز کم پشت و بی رمق است، وسوسه انجام میکروبلیدینگ اساساً اجتناب ناپذیر است. میکروبلیدینگ راز نیمه دائمی ساختن ابروهای پرتر است که کاملاً هم طبیعی به نظر می رسند. اگر به دنبال میکرو بلیدینگ ابرو در اصفهان هستید این مطلب را دنبال کنید تا شما را با دستان معجزه گر میکروبلیدینگ نسترن مویدی بیشتر آشنا کنیم.

در ادامه این مطلب می خوانید:
در ادامه این مطلب می خوانید:

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ چیست؟

بسیاری از ما زمان و هزینه زیادی را صرف اصلاح و پر کردن ابروها خود می کنیم. به همین دلیل است که بسیاری به دنبال روش ها دائمی تر مانند میکروبلیدینگ هستند. اما میکروبلیدینگ چیست؟ میکروبلیدینگ یک تکنیک تتو نیمه دائمی است که در ناحیه ابروها انجام می شود. در میکروبلیدینگ می توان با طراحی حالتی از تارها ابروی برجسته، ابروی افرادی که تارها کم پشت دارند را پرتر نشان داد. عمل میکروبلیدینگ با استفاده از ابزار دستی یکبار مصرف (نه تفنگ تتو) و با سوزن ها بسیار ظریف ردیفی شبیه به تیغ انجام می شود که همزمان رنگدانه را در سطح پوست برجای می گذارد.

میکروبلیدینگ بر خلاف تاتو، در لایه عمیق پوست نفوذ نمی کند، بلکه تنها سطح پوست را خراش می دهد. به همین دلیل این رنگ دائمی نیست و معمولاً در عرض 18 ماه محو می شود. این حالت برای افرادی که مایل هستند پس از مدتی حالت طراحی یا رنگ ابروی خود را عوض کنند ایده ال است.میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان، در رنگ ها مختلف پیاده سازی می شود. در این شرایط با توجه به رنگ پوست و مو، چشم و همچنین با در نظر گرفتن سلیقه فرد، رنگی متناسب انتخاب می شود.

میکرو-ابرو

هر تار مو جدید که توسط یک هنرمند میکروبلیدینگ کار ترسیم می‌شود، با در نظر گرفتن جهت خواب ابروها طبیعی مشتری و ترکیب ساختن یکپارچه آن با تار ابروها موجود صورت می گیرد. این دقت و ظرافت در میکروبلیدینگ، سبب پر شدن جاها خالی ابرو و طبیعی تر شدن جلوه آن است. فرآیند میکروبلیدینگ در مرکز خدمات نسترن مویدی تضمین می ‌کند که طراحی شکل، ظاهر و انتخاب رنگ متناسب با چهره و شخصیت فرد صورت بگیرد. با وجود هنرمندان با تجربه میکروبلیدینگ در اصفهان، نتایج طراحی ابروها شما فوق العاده و در عین حال غیرقابل تشخیص خواهد بود.

نکاتی که قبل از انجام میکروبلیدینگ در اصفهان باید به آن توجه کرد

نکاتی که قبل از انجام میکروبلیدینگ در اصفهان باید به آن توجه کرد

 • چه کسی مناسب انجام میکروبلیدینگ ابرو است؟

یک کاندیدا خوب برای انجام میکروبلیدینگ لزوماً بر اساس میزان کم پشت شدن تارها ابرویش در نظر گرفته نمی شود. بلکه کیفیت کار بیشتر بر اساس نوع پوست شما رقم می خورد. آیا پوست شما فوق العاده واکنش پذیر و حساس است؟ آیا کراتوز پیلاریس (جوش ها زیرپوستی) روی پیشانی خود دارید؟ آیا در حال حاضر یا به طور مداوم با جوش یا آکنه کیستیک در اطراف ابروها خود درگیر هستید؟

در این صورت اگر به دنبال میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان هستید، شاید بهتر این باشد که برای انجام میکروبلیدینگ ابروهایتان دست نگه دارید. این به این دلیل است که میکروبلیدینگ در ابتدا باعث ایجاد التهاب می شود که این می تواند شرایط پوستی را تشدید کند و بر روند بهبودی رد خراش ها طراحی ابروی شما تأثیر بگذارد. به طور مشابه، چربی پوست نیز می‌تواند باعث محو شدن سریع‌ تر جوهر میکروبلیدینگ شود. بنابراین اگر پوست شما بسیار چرب است، ابروها میکروبلیدینگ شما ماندگاری کمتری خواهد داشت حتی اگر بهترین میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان را انجام داده باشید.

میکرو-ابرو

 • آیا میکروبلیدینگ برای ابروها نازک یا تقریباً ریخته ایده ال است؟

میکروبلیدینگ می تواند برای کسانی که ابروها نازک و کم پشتی دارند عالی باشد، چراکه کمی وضعیتی پُر به ابروها می بخشد. اما در نظر داشته باشید ممکن است عمل میکرو بلیدینگ در چنین افرادی در مقایسه با شخصی که خودش زمینه ای از ابروها طبیعی (هرچند کم پشت) دارد، عادی به نظر نرسد. البته باید بگوییم در جایی که شما نگران این هستید که تارها ابروی میکروبلیدینگ تان بیش از حد کشیده و غیر طبیعی به نظر برسند، هنرمندان میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان می‌توانند سایه‌ هایی را در زمینه خطوط تارها ابروی شما ایجاد کنند تا فضاها خالی بین آن‌ ها چندان قابل توجه نباشد.

پس در نظر داشته باشید، کسانی که زمینه ای از ابروها طبیعی دارند و فقط می خواهند ابروها خود را پر یا تقویت کنند، می توانند با میکروبلیدینگ ظاهری بسیار طبیعی داشته باشند. اما، میکروبلیدینگ ممکن است برای افرادی که ابروها طبیعی زیادی ندارند چندان خوب نباشد. برای این افراد تنها کاری که فرآیند میکروبلیدینگ انجام می دهد این است که ابروهایشان را از دور پر و مرتب نشان می دهد.

 • میکروبلیدینگ ابرو چقدر دردناک است؟

میکروبلیدینگ می تواند تا حدودی دردناک باشد، اما سطح دردی که ممکن است احساس کنید به آستانه تحمل درد طبیعی خودتان بستگی دارد. البته هنرمندان میکروبلیدینگ در اصفهان قبل از شروع کار، یک ژل بی ‌حس‌ کننده در موضع ابروها شما می ‌مالند. ممکن است نیاز باشد یک لایه ژل اضافی نیز در حین کار به دفعات مکرر اضافه کنند. اما به طور کلی، می توان درد میکروبلیدینگ را به خراش سطحی پوست تشبیه کرد که در مقیاس موچین کردن ابروها شماست. اساساً انتظار کمی درد را داشته باشید، اما قطعاً این درد غیر قابل تحمل نیست.

ریموو-تاتو

 • چگونه برای انجام میکروبلیدینگ آماده شویم؟

هر میکروبلیدینگ کاری می تواند دستورالعمل ها متفاوتی داشته باشد. برای مثال، شخصی از مشتریان خود می ‌خواهد که به مدت 6 تا 8 هفته ابروها خود را اصلاح نکنند تا بتواند طرح کلی و طبیعی ابروها فرد را دنبال کند. بنابراین قبل از حضور در سالن میکروبلیدینگ در اصفهان، با پیگمنتر خود تماس بگیرید و نحوه آماده سازی را بپرسید. معمولاً در چنین شرایطی توصیه می شود حداقل یک هفته قبل از فرآیند میکروبلیدینگ استفاده از رتینول، لایه‌ بردارها شیمیایی و فیزیکی را متوقف کنید.

این مواد می‌توانند پوست شما را بسیار حساس کنند. همچنین باید از مصرف هر چیزی که می ‌تواند روی خون شما اثر رقیق ‌کننده داشته باشد، خودداری کنید. برای مثال از مصرف آسپرین یا ویتامین E به مدت 48 ساعت قبل از جلسه میکروبلیدینگ خودداری کنید. همچنین از نوشیدن کافئین یا قهوه در آن روز بپرهیزید. نه تنها این، بلکه اگر آنتی بیوتیک مصرف می کنید، باید دوز نهایی خود را 14 روز قبل از عمل میکروبلیدینگ مصرف  کرده باشید. آنتی بیوتیک ها می توانند رنگدانه ها را تغییر دهند.

 • چقدر طول می کشد تا ابروها میکروبلید التیام پیدا کند؟

ابروها میکروبلیدینگ شده در حدود یک ماه به طور کامل بهبود می یابند، البته در نظر داشته باشید که خوب شدن آن ها بستگی به این دارد که چقدر از دستورالعمل ها مراقبت توصیه شده توسط هنرمندان میکروبلیدینگ در اصفهان پیروی کنید. قرمزی، تورم و تاول پس از میکروبلیدینگ در 5 تا 7 روز اول شایع است، بنابراین اگر این شرایط را تجربه کردید نگران نباشید. علی رغم این که از بین بردن تاول ها وسوسه انگیز به نظر می رسند، آنها را نگیرید. در غیر این صورت در معرض خطر عفونت بالقوه و بهبودی طولانی مدت هستید.

قیمت-میکروبلیدینگ

 • چه مراقبت هایی بعد از انجام میکروبلیدینگ لازم است؟

اگر می خواهید نتیجه خوبی داشته باشید، مراقبت ها پس از میکروبلیدینگ را جدی بگیرید. ممکن است نظرات هر یک از متخصصین میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان کمی متفاوت باشد. اما به طور کلی، پس از انجام میکروبلیدینگ نباید به شدت عرق کنید و ابروها خود را در شرایط مرطوب نگه دارید. تا یک هفته در زیر نور خورشید نباشید. اگر یک ورزشکار حرفه ای هستید و واقعاً نیاز به تمرین دارید، ابتدا ابروهای خود را با پماد آنتی بیوتیک بپوشانید تا از رنگدانه محافظت کنید. همچنین محل خراش ها را تمیز کنید تا از رشد باکتری جلوگیری کنید.

هر دو ساعت یک ‌بار یک پماد آنتی ‌باکتریال را به همراه یک لایه وازلین یا آکوافور صبح و شب به مدت یک هفته به خصوص در 24 ساعت اول، روی ابروها خود بمالید. مطمئن شوید که تا زمانی که ابروهایتان به طور کامل التیام نیافته از اسیدها یا رتینوئیدها استفاده نمی کنید، زیرا می توانند رنگدانه ها را محو کنند.

 • آیا میکروبلیدینگ می تواند رشد ابروها را خراب کند؟

به طور کلی، نه. میکروبلیدینگ رشد ابروها شما را خراب نمی‌کند. تا زمانی که هنرمند شما از تکنیک ‌ها مناسب استفاده کند به این معنی که قلم را بیش از حد در عمق پوست شما فرو نبرد که باعث آسیب به فولیکول مو شود، مشکلی پیش نخواهد آمد.برای این کار بهتر است مطمئن شوید تکنسینی که این کار را انجام میدهد از آموزش میکروبلیدینگ خوبی بهره گرفته باشد.

میکروبلیدینگگ-ابرو-در-اصفهان

البته در موارد نادر، ممکن است از رشد تارها جدید جلوگیری کند، اما این حالت احتمالاً در واکنش آلرژیک به رنگ ایجاد می شود. این شرایط می تواند باعث ایجاد تاول یا عفونت شود که اگر شدید باشد و درمان نشود، می تواند روی رشد ابروها شما در آینده تاثیر بگذارد. اما تا زمانی که کار خود را به بهترین میکروبلیدینگ ابرو سپرده باشید، نباید چندان نگران تأثیر منفی میکروبلیدینگ بر روی ابروها طبیعی خود باشید.

در واقع، میکروبلیدینگ حتی ممکن است به رشد موها شما نیز کمک کند، زیرا ریز ترومای کوچک به ابروها خون تازه را می آورد و مایع لنفاوی را تحریک می کند. این اتفاق می تواند فولیکول را تشویق کند تا به طور بالقوه به رشد مو کمک کند.

دیگر خدمات مرکز نسترن مویدی

میکروپیگمنتیشن خط چشم

میکروپیگمنتیشن لب

میکروبلیدینگ ابرو

میزان ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو

میزان ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ هم مانند هر روش زیبایی دیگر، نقص هایی دارد. بر اساس تجربه متخصصین میکروبلیدینگ در اصفهان، بزرگترین نگرانی مشتریان این است که در صورت انتخاب یک طرح و تغییر تِرِند ابروی سال چه کنند. برای مثال ابروها ضخیم و پررنگ اینستاگرامی که سال 2016 به معنا واقعی در همه جا دنیا ترند شده بود، یک سال بعد دیگر وجود نداشت. این شرایط ممکن است برای کسی که تاتو ابرو خود را با توجه به آن وضعیت انجام داده و اکنون می‌خواهد تغییر کند، ایده آل نباشد. متاسفانه، میکروپیگمنتیشن ممکن است بسته به نوع پوست شما بین 1 تا 3 سال طول بکشد تا به خودی خود محو شود.

البته راهی برای ریموو تاتو چشم و ابرو در اصفهان نیز وجود دارد اما انجام بیش از حد این کار پیشنهاد نمیشود.

میکروبلیدینگ-طبیعی-تسترن-مویدی

بنابراین اگر شما فردی هستید که تمایل دارید آرایش خود را با مد فعلی تطبیق دهید، ممکن است این وضعیت را نپسندید. البته با این توصیفات باید بگوییم خوشبختانه ماندگاری میکروبلیدینگ در مقایسه با میکروپیگمنتیشن بسیار کم تر است. اگر هم از آن دسته از افرادی هستید که نگران محو شدن ابروها خود می باشید، میتوانید هر 12 الی 18 ماه برای تمدید وضعیت میکروبلیدینگ خود به سالن ها میکروبلیدینگ ابرو مراجعه کنید.

عوامل مؤثر بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان به عوامل زیادی بستگی دارد. برای مثال تجربه پیگمنتر، نوع مواد و ابزار مورد استفاده، حجم طراحی و همچنین امکانات سالنی که در آن میکروبلیدینگ را انجام می دهید، همگی بر میزان تعیین قیمت میکروبلیدینگ مؤثر است.

میکروبلیدینگ-ابرو-مجیک--بروز

اما همانطور که می دانید، ابرو عضوی حساس و تاثیرگذار بر زیبایی چهره است که نیازمند دقت و ظرافت فراوان است. همچنین محصولات رنگ و قلم میکروبلیدینگ ابرو ارزان نیستند و از طرفی زمان زیادی صرف دقت در این طراحی می شود. در نتیجه، طبیعی است که انتظار داشته باشید در مقایسه با سایر خدمات آرایشی هزینه بیشتری را صرف کنید. با همه این توصیفات، صرف این هزینه برای کسی که ابروها طبیعی کم پشتی دارد، ارزشش را دارد.

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان در سال جدید

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان در سال 1401 در مرکز تخصصی میکروبلیدینگ نسترن مویدی بر اساس امتیازات متعددی که این مرکز از آن خود کرده است، در نظر گرفته شده است. بیش از یک دهه تجربه کاری در کنار رضایت بالا مشتریان که حاصل کیفیت مواد و ماندگاری طولانی خدمات است، سبب شده تا نام مرکز خدمات زیبایی نسترن مویدی در جایگاه یکی از مراکز صاحب سبک پر آوازه باشد.

آرایش-دانم-ابرو-در-اصفهان

نسترن مویدی به عنوان عضو رسمی آکادمی phi در اروپا و اولین مبتکر سبک انحصاری مجیک بروز از به نام های آموزش میکروبلیدینگ در اصفهان است که فعالیت خود را از  سال 1390 در زمینه آرایش دائم آغاز کرده است. در حال حاضر یکی از بهترین متخصصین میکروبلیدینگ و آرایش دائم در اصفهان است. چنانچه ساکن اصفهان هستید و مشتاق دریافت خدمات زیبایی از مرکز خدمات نسترن مویدی می باشید، برای آگاهی از قیمت های خدمات این مرکز  تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *