چه کسانی نباید میکروبلیدینگ انجام دهند

چه کسانی نباید میکروبلیدینگ انجام

بررسی چه کسانی نباید میکروبلیدینگ انجام دهند


وقتی صحبت از میکروبلیدینگ می شود، افرادی هستند که برای انجام میکروبلیدینگ مناسب نیستند. هر درمان زیبایی چون میکروبلیدینگ دارای مزایا و معایب است. علاوه بر این، بسیاری از متغیرها نشان می ‌دهند که آیا برای شما استفاده از میکروبلدینگ مناسب است یا خیر.  انجام میکروبلیدینگ نیاز به فردی با مهارت بالا دارد؛ اما اگر فرد آموزش ندیده باشد و اقدامات لازم برای استریلیزاسیون و غیره را نادیده بگیرد، می تواند منجر به آسیب پوست شود. مزایا و معایب میکروبلیدینگ و مراقبت های بعدی میکروبلیدینگ بسیار مهم است. ابروها باید همیشه تمیز و مرتب باشند و در روزهای اول نباید آرایش کنید. اما با مرکز آرایش دائم نسترن مویدی همراه شوید تا ببینید که، میکروبلیدینگ برای چه کسانی مناسب نیست؟

هیپرپیگمانتاسیون و هیپوپیگمنتیشن پس از التهاب

هیپرپیگمانتاسیون به تیرگی های پوستی می گویند که می تواند همه بدن فرد را درگیر کند. دیدن چنین لکه هایی معمولاً خطرناک نیست، اما نشان دهنده بیماری دیگری است. در صورت جراحی پوست ممکن است این لکه ها نمایان شود. تیرگی پوست در بعضی مواقع مانند بارداری طبیعی است. این لکه ها با لیزر و دارو می شود، اما نکته قابل توجه این است که چنین افرادی نمی توانند کاندیدای مناسب برای انجام میکروبیلدینگ باشند. هیپوپیگمنتیشن نیز مانند  بیماری گفته شده است؛ علائم آن متقاوت تر می باشد. چون ممکن است سایر سیستم های بدن را درگیر کند. با این حال افرادی که به این بیماری مبتلا هستند، نباید میکروبلیدینگ انجام دهند و برای آنها نامناسب است.

چه کسانی نباید میکروبلیدینگ انجام

بیمارهایی که منتقل کننده بیماریشان از طریق خون هستند

پاتوژن های خونی میکروارگانیسم هایی مانند ویروس ها یا باکتری ها هستند که در خون حمل می شوند و می توانند باعث بیماری در افراد شوند. افرادی که در خون خود بیماری داشته باشند که بتواند به دیگران منتقل کند، نباید از میکروبلیدینگ استفاده کنند. نه تنها دستگاه ایمنی آنها برای چنین کاری مقاومت کافی ندارد. بلکه می تواند به خطر افتادن سلامتی دیگران نیز شوند. اما چه بیماری هایی در خون می تواند منتقل کننده بیماری باشد؟ پاتوژن های مختلفی از طریق خون وجود دارد؛ از جمله مالاریا، سیفلیس، بروسلوز و مهمترین آنها هپاتیت B (HBV)، هپاتیت C (HCV)  و ویروس نقص ایمنی انسانی  HIVاست.

افرادی که عمل زیبایی ژودرم و بوتاکس را انجام داده اند

ممکن است شما به تازگی بوتاکس و ژودرم انجام داده باشید و حالا تصمیم به انجام میکروبلیدینگ داشته باشید. بهتر است بدانید که تزریق بوتاکس اغلب برای نرم کردن خطوط روی پیشانی، ناحیه ای که میکروبلیدینگ انجام می شود، استفاده می شود. اگر قصد دارید هم میکروبلیدینگ و هم بوتاکس یا هر روش دیگر PMU را برای ابروها انجام دهید، احتمالاً از خود می‌ پرسید که آیا باید بوتاکس را قبل یا بعد از میکروبلیدینگ انجام دهید انجام بوتاکس قبل و بعد از میکروبلیدینگ مشکلی ندارد.

فقط به جدول زمانی باید توجه کنید.  سوال اینجا است که چه مدت بعد از بوتاکس می توانم میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان انجام دهم؟ اگر قصد دارید ابتدا بوتاکس انجام دهید، باید حداقل 2 هفته قبل از میکروبلیدینگ صبر کنید. بوتاکس برای اثرگذاری به مدتی زمان نیاز دارد و اگر ابروهای خود را درست کنید، در این مدت نامتقارن به نظر می رسند.

چه کسانی نباید میکروبلیدینگ انجام

افراد انسولینی

میکروبلیدینگ نوعی آرایشی دائمی پوست مانند اسکالپ سر در اصفهان است. یک تکنسین موهای ابرو را همراه با یک وسیله خاص که سوزن های کوچکی در انتهای آن دارد را، روی ابروهای شما می کشد. آنها برش های ظریفی ایجاد می کنند و حتی جاهای خالی ابرو را با استفاده از رنگ پر می کنند. معمولاً حدود 1 سال طول عمر مفید دارد. خوشبختانه، هیچ خطر شناخته شده ای برای بیماران دیابتی در رابطه با میکروبلیدینگ پیدا نمی کنید. زیرا سوزن های ظریف به اندازه ای نفوذ نمی کنند تا به عصب داخل پوست نزدیک شوند. با این وجود، اگر نگران این باشید که دقیقاً چگونه می تواند بر سطح قند خون شما تأثیر بگذارد، پیشنهاد می کنیم به متخصص مراقبت های بهداشتی خود مراجعه کنید.

زنان باردار و شیرده

از آنجایی که بدن تغییرات هورمونی را در دوران بارداری یا دوران شیرده پشت سر می گذارد، بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است. پوست شما ممکن است تغییر کند و نتایج غیر قابل پیش بینی را به وجود بیاورد. در نتیجه به شما پیشنهاد می کنیم مدت زمان زیادی را بعد از بارداری بگذراند تا هورمون های شما به یک شرایط پایدار برسد. سپس می توانید برای انجام کارهای میکروبلیدینگ و ریموو تتو ابرو در اصفهان مراجعه کنید.

افرادی که به بی حسی ها حساسیت دارند

معمولاً برای این که خدمات میکروبلیدینگ روی ابروهایتان انجام شود، از بی حسی های موضعی استفاده می کنند.  اگر شما جزء افرادی باشید که به بی حسی ها، حساسیت دارد، پیشنهاد می کنیم که به سمت این آرایش دائمی پوست نروید. چون می تواند برای شما گران تمام شود.و طرز استفاده از بی حسی ها را در آموزش میکروبلیدینگ در اصفهان تکنسین ها می بینند .

چه کسانی نباید میکروبلیدینگ انجام

افرادی که تاتو ابرو دارند

افرادی که از قبل تاتو ابرو انجام داده اند کاندیدای مناسبی برای انجام خدمات میکروبلیدینگ نیستند. اگر تراکم رنگدانه بیش از حد باشد یا جوهر خیلی عمیق قرار گیرد، نمی توان ابروهای زیبا و طبیعی را برای شما ایجاد کرد. اغلب اوقات انجام میکروبلیدینگ روی یک خال کوبی قدیمی منطقی نیست. زیرا تاتو ابروهای شما را به شدت تیره کرده و جایی برای رنگ کردن ابروهای شما توسط دستگاه وجود نخواهد داشت.

پوست های چرب

افرادی که متسعد پوست های چرب هستند نمی توانند افراد مناسبی برای انجام میکروبلیدینگ باشند حتی اگر بهترین میکروبلدینگ ابرو در اصفهان برایشان انجام شود. چون غده های چربی که دائماً از پوست ترشح می شوند، محیط نامناسبی را ایجاد می کنند. در نتیجه انجام چنین خدماتی برای پوست های چرب پیشنهاد نمی شود. اما می توانید با کنترل کردن چربی پوست با محصولات مناسب، این خدمات را انجام دهید. با قیمت میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان، می توانید به راحتی تمامی خدمات خود را با هزینه مناسب انجام دهید.

اگزما، راش، زونا و بیماری های پوستی

افرادی که دچار بیماری های پوستی چون اگزما، راش و زونا هستند نباید میکروبلیدینگ انجام دهند. ممکن است بعد از انجام چنین کاری، پوست شان بدتر شده و هرگز خوب نشود. شما ابتدا باید بیماری های پوستی خود را درمان کنید. سپس برای انجام کارهای زیبایی اقدام کنید.

چه کسانی نباید میکروبلیدینگ انجام

شیمی درمانی و بیماری های خاص

افرادی که باید شیمی درمانی شوند یا بیماری های خاصی دارند که پزشک شان آنها را از انجام هرگونه خدمات زیبایی منع کرده است نیز جزء افرادی هستند که برای انجام خدمات میکروبلیدینگ مناسب نیستند. در نتیجه پیشنهاد می شود که حتماً بعد از انجام درمان کامل و به دست آوردن سلامتی خود، سراغ درمان های زیبایی بروید.

نتیجه گیری

اگر بیماری خاصی دارید حتماً از پزشک خود برای انجام خدمات میکروبلیدینگ مشورت بگیرید و برای انجام آن نزد بهترین فیبروزکار در اصفهان و یا شهر های دیگر بروید. اگر شما جز موارد گفته شده در این مقاله بودید، بهتر است که از انجام چنین خدماتی جلوگیری کنید تا سلامتی خود را به خطر نیندازید. چون سلامتی بر زیبایی اولویت دارد.

منبع: polarbearmeds ، microbladingla ، pmuhub ، microbladingla

مرکز آرابش دائم نسترن مویدی

سوالات متداول

  • افرادی که پوست چرب دارند نمی توانند میکروبلیدینگ انجام دهند؟

افرادی که مستعد پوست های چرب هستند نمی توانند افراد مناسبی برای انجام میکروبلیدینگ باشند چون غده های چربی که دائماً از پوست ترشح می شوند، محیط نامناسبی را ایجاد می کنند. در نتیجه انجام چنین خدماتی برای پوست های چرب پیشنهاد نمی شود. اما می توانید با کنترل کردن چربی پوست با محصولات مناسب، این خدمات را انجام دهید.

  • آیا روی تاتو قدیمی نمی توان میکروبلیدینگ انجام داد؟

افرادی که از قبل تاتو ابرو انجام داده اند کاندیدای مناسبی برای انجام خدمات میکروبلیدینگ نیستند. اگر تراکم رنگدانه بیش از حد باشد یا جوهر خیلی عمیق قرار گیرد، نمی توان ابروهای زیبا و طبیعی را برای شما ایجاد کرد. اغلب اوقات انجام میکروبلیدینگ روی یک خال کوبی قدیمی منطقی نیست. زیرا تاتو ابروهای شما را به شدت تیره کرده و جایی برای رنگ کردن ابروهای شما توسط دستگاه وجود نخواهد داشت.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *