پماد های ترمیم کننده بعد از تاتو چه تاثیری دارند؟

پماد ترمیم کننده

استفاده از پماد ترمیم کننده بعد از تاتو ابرو


تاتو ابرو، از تکنیک های آرایش دائم بوده و ابروان شما را زیبا و پر پشت نشان می دهد. در فرایند تاتو، سطح پوست با توجه به عمق کار، تراشیده شده و سلول های لایه اول و تا حدودی لایه دوم آن دچار آسیب دیدگی می شوند. در نتیجه پس از پایان کار، شما با زخم ها و خراشیدگی هایی روبرو هستید که نیاز به ترمیم دارند. از ترمیم کننده های بعد از تاتو، به همین منظور استفاده می شود .در آموزش میکروبلیدینگ در اصفهان این یکی از موارد مهمی است که آموزش داده می شود.

چرا باید از کرم های ترمیم کننده بعد از تاتو و هاشور استفاده کنیم؟

در صورت عدم رسیدگی به زخم های ایجاد شده در فرایند تاتو و هاشور، این خراشیدگی ها عفونی شده و عوارض بسیاری را در پی خواهند داشت. علاوه بر جلوگیری از مشکلات سلامتی، کرم های ترمیم کننده، به برگشت هر چه سریع تر وضعیت پوست شما به حالت عادی کمک می کنند. در نتیجه نیازی نخواهد بود تا مدت ها برای بهبود زخم ها صبر کرده و سپس نتیجه تتو و هاشور خود را مشاهده کنید.

 کرم های ترمیم کننده بعد از تاتو، با حفظ رطوبت پوست، سرعت ترمیم خراش ها را افزایش داده و هر چه سریع تر شما را به نتیجه دلخواه می رسانند. در روند ترمیم سیستم ایمنی بدن، امکان ایجاد گوشت اضافی یا کلوئید وجود دارد. پماد های ترمیمی، از این امر جلوگیری کرده و اجازه تغییر در پوست شما را نمی دهند. از نکات مهم در انتخاب این ترمیم کننده ها این است که آن ها نباید رنگ تاتو شما را از پوست بیرون بکشند. پس اعمال مقدار بیش از حد آن ها را بر روی پوست نتیجه معکوس داشته و رنگ تاتو را از بین می برد. لازم به ذکر است که تا یک روز پس از فرایند تاتو و هاشور باید از اعمال ترمیم کننده ها خودداری کرده و پس از این مدت از آن ها استفاده نمایید.

 در مرکز آرایش دائم نسترن مویدی، از معتبر ترین مراکز در زمبنه بهنرین میکرو بلیدینگ ابرو در اصفهان، بهترین ترمیم کننده ها در سالن زیبایی بر روی پوست شما اعمال می شود. برای اطلاع از قیمت میکرو بلیدینگ ابرو در اصفهان می توانید از طریق واتس آپ یا تماس تلفنی از مشاروان ما کمک بگیرید. در ادامه شما را با مزایا و معایب برخی از کرم های ترمیم کننده رایج موجود در داروخانه ها آشنا می کنیم.

از دیگر فعالیت های این مرکز می توان به اسکالپ سر در اصفهان اشاره کرد که برای این کار نیز بهترین پمادهای ترمیم کننده استفاده می شود.

پماد های ترمیم کننده

 پماد تتراسایکلین و جنتا مایسین

تتراسایکلین و جنتامایسین آنتی بیوتیک بوده و تنها در مواردی که خطر بروز عفونت وجود دارد؛ توصیه می شوند. اگر این دو پماد بیش از دو بار بر روی موضع تاتو اعمال شوند؛ پوست ترک خورده؛ رنگ از داخل آن به بیرون کشیده شده و در نتیجه تاتو کم رنگ یا محو می شود. به علاوه استفاده از پماد جنتامایسین به همراه محلول بوتاکس، اختلال دارویی ایجاد کرده و خطرناک خواهد بود. پس به طور کلی توصیه ما این است که تا حد امکان از اعمال این دو پماد خودداری شود.

پماد های ترمیم کننده

پماد بتا متازون

این پماد برای درمان آلرژی های پوستی و التهاب به کار می رود. بتامتازون حاوی مقدار زیادی کورتون است. در صورت وجود کلاژن زیاد در بدن افراد یا تولید اسکار های فراوان در پوست آن ها، کورتون این پماد باعث ایجاد گوشت اضافی یا کلوئید می شود. این امر تاتو را برجسته نشان داده و از جلوه آن تا حد زیادی می کاهد. در نتیجه توصیه می شود که تنها در مواردی خاص، از بتامتازون در سالن زیبایی استفاده شود تا زخم التیام یافته و سوزش و خارش آن برطرف شود.

پماد های ترمیم کننده

پماد آ د و وازلین

پماد آ د، غنی از ویتامین های A و D، از مهم ترین ویتامین های ترمیم کننده پوستی، است. اما این پماد برای ترمیم تاتو و هاشور ابرو مناسب نیست. چرا که چربی پماد آ د زیاد بوده و از عبور هوا بر روی پوست شما جلوگیری می کند. این مسئله خود روند ترمیم زخم را طولانی تر کرده و از بسته شدن خراشیدگی های پوست جلوگیری به عمل می آورد.

ژله پترولیوم که بیشتر با نام وازلین در میان مردم شناخته شده است؛ عملکرد خود یعنی نرم کردن پوست را با حبس رطوبت در آن انجام می دهد. این مسئله به هیچ وجه برای ترمیم زخم تاتو مناسب نبوده و از رسیدن هوا به پوست جلوگیری به عمل می آورد. نکته منفی دیگر در استفاده از وازلین، حساس کردن بیش تر پوست شما نسبت ابتلا به انواع عفونت هاست که با اعمال این ماده بر زخم های تازه ایجاد می شود.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

09134243043

تاثیرات کرم های ترمیم کننده بر تاتو

سیستم ایمنی به طور طبیعی در مدت تقریبا 10 روز پس از فرایند تاتو، زخم ها و خراش های به جا مانده از آن را برطرف می کند. اما در این مدت موضع زخم، ممکن است فرد را اذیت کرده و دچار سوزش، قرمزی و خارش فراوان کند. افزایش سرعت ترمیم زخم های تاتو نیز برای بسیاری از اهمیت بالایی برخوردار است.

کرم های ترمیم کننده بعد از تاتو، با کاهش التهابات و تسکین درد، به بازگشت سریع تر پوست شما به حالت طبیعی خود کمک شایانی خواهند کرد. همچنین ویتامین E فراوان و عصاره های گیاهی مانند آلوئه ورا موجود در کرم های ترمیم کننده، بدون کاهش رنگ تاتو و هاشور، قرمزی و ناراحتی های پوستی را التیام می بخشند.

از دیگر فعالیت های مرکز آرایش دائم نسترن مویدی ریموو تاتو چشم در اصفهان است که با مواد ریموو این کار بدون هیچ مشکلی توسط تکنسین ها و متخصص ها انجام می شود.

پماد های ترمیم کننده

کلام آخر

امروزه روش های بسیاری مانند تاتو، هاشور و میکرو بلیدینگ برای زیبایی هر چه بیشتر و پرپشت نشان دادن ابرو ها به کار می روند. اما مراقبت های پس از این اعمال زیبایی، گاه از خود پروسه درمان مهم تر است. اگر از ترمیم کننده های بعد از تاتو، استفاده نشود علاوه بر طولانی شدن زمان بهبود خراشیدگی های سوزن تاتو، امکان ایجاد گوشت اضافی و برجسته شدن پوست نیز وجود خواهد داشت.

 انتخاب پماد های مناسب اهمیت بسیار زیادی داشته و استفاده از هر ترمیم کننده ای که در داروخانه ها یافت می شود؛ گاه حتی مضر است. در مرکز آرایش دائم نسترن مویدی، با اعمال بهترین کرم های ترمیم کننده بر روی پوست شما، شاهد زیبایی و ترمیم هر چه سریع تر تاتو خود خواهید بود.

منبع: anahidbeauty ، healthline ، hugedomains

مرکز آرابش دائم نسترن مویدی

سوالات متداول

  • استفاده از کرم پماد ترمیم کننده بعد از تاتو و هاشور ابرو لازم است؟

در صورت عدم رسیدگی به زخم های ایجاد شده در فرایند تاتو و هاشور، این خراشیدگی ها عفونی شده و عوارض بسیاری را در پی خواهند داشت. علاوه بر جلوگیری از مشکلات سلامتی، کرم های ترمیم کننده، به برگشت هر چه سریع تر وضعیت پوست شما به حالت عادی کمک می کنند. در نتیجه نیازی نخواهد بود تا مدت ها برای بهبود زخم ها صبر کرده و سپس نتیجه تتو و هاشور خود را مشاهده کنید.کرم های ترمیم کننده بعد از تاتو، با حفظ رطوبت پوست، سرعت ترمیم خراش ها را افزایش داده و هر چه سریع تر شما را به نتیجه دلخواه می رسانند.

  • استفاده از پماد تتراسایکلین برای ترمیم بعد از هاشور ابرو ضرر دارد؟

تتراسایکلین و جنتامایسین آنتی بیوتیک بوده و تنها در مواردی که خطر بروز عفونت وجود دارد؛ توصیه می شوند. اگر این دو پماد بیش از دو بار بر روی موضع تاتو اعمال شوند؛ پوست ترک خورده؛ رنگ از داخل آن به بیرون کشیده شده و در نتیجه تاتو کم رنگ یا محو می شود. به علاوه استفاده از پماد جنتامایسین به همراه محلول بوتاکس، اختلال دارویی ایجاد کرده و خطرناک خواهد بود. پس به طور کلی توصیه ما این است که تا حد امکان از اعمال این دو پماد خودداری شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *